Obchodné podmienky

Základné pojmy

Predajca - Spoločnosť Alpemi spol. s r.o. , ktorá predáva tovar cez e-shop na internetovej stránke www.anionlady.sk

Zákazník - fyzická osoba, ktora sa zaregistrovala do systému e-shopu pod uživateľským menom a heslom a vyplnila všetky potrebné údaje

Tovar - anionové vložky balené výrobcom s  počtom kusov vložiek zobrazeným na obale 

Balíček - súhrny počet kusov tovaru balený predajcom, ktorý sa predáva v e-shope www.anionlady.sk za  jednu cenu v celku 

Akciový Balíček - súhrny počet kusov tovaru balený predajcom, ktorý sa predáva v e-shope www.anionlady.sk  za jednu cenu, ktorá môže byť nižšia ako pôvodná cena alebo je niektorý kus tovaru zdarma v danom balíčku

Objednávka

Tovar ponúkaný v našom internetovom obchode www.anionlady. sk si môžete objednať týmito spôsobmi:

Po doručení objednávky bude táto objednávka zaevidovaná v systéme predávajúceho a vtedy zároveň vzniká obchodný vzťah medzi predávajúcim a spotrebiteľom. Od tohto termínu je objednávka pre spotrebiteľa záväzná.


Spotrebiteľ má právo stornovať objednávku bez poplatku, a to iba v deň kedy sa overuje objednávka u spotrebiteľa, po potvrdzovacom e-maily je objednávka záväzná.

Objednávku je možné zrušiť

 

Cena, prepravné a platobné podmienky

Cena tovaru je stanovená predávajúcim vrátane DPH. Ceny uvedené v cenníku môžu podliehať zmenám  bez ohlásenia. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod.. Platná cena produktu bude vždy uvedená pri overovaní objednávky. 

 

Platbu za tovar môžete uskutočniť

Údaje k úhrade Vám budú doručené po odoslaní objednávky spolu s potvrdzovacím e-mailom. Úhradu je potrebné uskutočniť do 10 pracovných dní, inak bude objednávka automaticky stornovaná.

Objednaný tovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou ako listová zásielka alebo balíček 1. triedou.

Tovar je odosielaný do 1 – 4 pracovných dní, v prípade dopĺňania zásob (nie je skladom) do 21 dní.

V deň odoslania Vami objednaného tovaru Vám bude zaslaný e-mail s informáciou o odoslaní.

 

Ceny poštovného

ceny sú uvedené vrátane DPH

 Predávajúci sa zaväzuje:

Kupujúci sa zaväzuje:

 

Reklamácie

Kupujúci má právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 7 pracovných dní od obdŕžania tovaru.

V prípade uplatňovania reklamácie spotrebiteľ telefonicky alebo mailom oznámi predávajúcemu, že daný tovar vykazuje chybu. Na základe tejto informácie bude spotrebiteľovi odporučený ďalší postup. Reklamovať je možné tovar zakúpený a zaplatený u predávajúceho. Pri uplatnení reklamácie je spotrebiteľ povinný doručiť (pokiaľ je to možné) reklamovaný tovar čistý, mechanicky nepoškodený, v originálnom balení  predávajúcemu. Pri oprávnenej reklamácii Vám bude reklamovaný tovar vymenený za nový (pokiaľ bude skladom, resp. po vzájomnej dohode) alebo Vám bude vrátená suma za reklamovaný tovar.                

Predávajúci je povinný vyjadriť sa k reklamácii do 30 dní od jej podania.


Podaním objednávky a následným potvrdením objednávky sa kupujúci zaväzuje k tomu, že sa oboznámil s  týmito obchodnými podmienkami a že s nimi súhlasí.

AnionLady.Sk © 2019 Alpemi s.r.o., Všetky práva vyhradené Alpemi spol. s.r.o.